NEWLONG DS-2Jednoigłowa maszyna służąca do prostego zaszywania wszelkiego rodzaju wypełnionych worków wykonanych z wielowarstwowego papieru, tkanin, juty, bawełny itp., wyposażona w mechaniczne, nieustannie działające noże odcinające nić. Operator maszyny musi wprowadzić nić pomiędzy noże, by ją uciąć przy końcu szwu. Opcjonalnie montujemy siłownik umożliwiający automatyczne obcięcie łańcuszka po zakończeniu zaszywania worka.

Dane techniczneModel dostępny pod określone zamówienie, czas realizacji 7-10 dni od wpłaty zaliczkiNEWLONG DS-7A/DS-7CAutomatyczna maszyna z ruchomą igłą, zaprojektowana specjalnie, by działać jako zintegrowana część systemu szyjącego, takiego jak NEWLONG KS. Charakteryzuje się nieustannym obrotowym ruchem epicyklicznym igły podczas, gdy zszywany worek przechodzi przez głowicę szyjącą, eliminując tymsamym wydłużone dziury pozostawione przez igłę. Dzięki temu uzyskujemy szczelny szew oraz unikamy uszkodzenia igły i nici. Elektrycznie sterowany podajnik zapewnia dokładne podawanie worka unikając jego uszkodzenia. Model DS-7A jest wyposażony w mechanicznie sterowany obcinacz nici. Model DS-7C jest wyposażony w pneumatyczny, taśmowy obcinacz gilotynowy.

Dane techniczneModel dostępny pod określone zamówienie, czas realizacji 7-10 dni od wpłaty zaliczki
NEWLONG DS-9A/DS-9CNajszybsza zaszywarka jednoigłowa (2700 obr./minutę) do wszystkich rodzajów wypełnionych worków. Dobrze zbalansowane części obrotowe zapewniają bardzo małe wibracje. Idealna do zastosowań na liniach taśmowych z szybko wypełnianymi workami, na których prędkość przenośnika taśmowego może być nawet wielkości 25m/minutę. Kompatybilna z większością istniejących głowic szyjących. Wszystkie części są chronione przed szkodliwym działaniem kurzu. Unikalny lecz prosty system smarowania olejem wspaniale wydłuża żywotność ruchomych części i redukuje koszty utrzymania. Model DS-9A służy do prostego zaszywania i wyposażony jest w mechaniczny obcinacz nici, podobnie jak model DS-2. Natomiast model DS-9C obsługuje typ zaszywania prosty i taśmowy. Wyposażony jest w obcinacz sterowany powietrzem.

Dane techniczneModel dostępny pod określone zamówienie, czas realizacji 7-10 dni od wpłaty zaliczkiNEWLONG DS-6/DS-6ACAutomatyczna, jednoigłowa maszyna przeznaczona zarówno do prostego jak i taśmowego sposobu zaszywania wszelkiego rodzaju wypełnionych worków. Maszyna automatycznie się włącza i wyłącza dzięki zastosowaniu mikro-przełącznika lub fotokomórki, uaktywnianych w chwili wprowadzenia worka do maszyny. W ten sam sposób maszyna zatrzymuje się, w chwili wyciągnięcia worka z maszyny. Wtedy ucinana jest również automatycznie nić/taśma. Wbudowany obcinacz gilotynowy jest sterowany przez czujnik selenoidowy. Model DS-6AC jest podobny do modelu DS-6, z tą różnicą, że wbudowany obcinacz gilotynowy jest sterowany powietrzem. Ten model jest polecany w przypadku, gdy mamy dostęp do kompresora powietrza.

Dane techniczneModel dostępny pod określone zamówienie, czas realizacji 7-10 dni od wpłaty zaliczki


www.zaszywarki.com.pl

oferta zaszywarek NEWLONG

www.lenko.com.pl
strona producenta worków
ZASZYWARKI RĘCZNE GŁOWICE ZASZYWAJĄCE ZASZYWARKI STACJONARNE ZGRZEWARKI DO WORKÓW NICI I AKCESORIA WAGOPAKOWARKI
FIRMA SERWIS KONTAKT PROMOCJE
© 2005 Program BIS Wszelkie prawa zastrzeżone | polityka cookies | projekt:combinezone - strony internetowe żywiec